Gündüz Gece
Gold

Astroloji İleri Seviye Eğitimi

Uluslararası Akredite Sertifikalı
30 adet video

"Gökyüzünde ne varsa, yeryüzünde de o vardır."
Hermes

Astrolojiyi yaklaşık 6.000 yıl öncesinden bu yana birçok farklı medeniyet kullanmıştır. Astroloji, bize gidilmesi gereken hedefi çok net gösterir. Bu hedefe giderken izlenilen yolu kişinin özgür iradesi belirler. Astroloji de hangi çukurlara düşülebileceğini, nerelerde farkındalık kazanmak gerektiğini anlatır. Yani kullanmayı bildiğimizde adeta bir yaşam pusulasıdır. Gökyüzü ile yeryüzünü çözme yolculuğuna var mısınız? Astroloji kelimesinin kökeni, Yunancada yıldız anlamına gelen “astro” ile bilmek, kutsal sözcük anlamına gelen logos'tur. Astroloji gökyüzündeki hareketler ile yeryüzündeki olayların, koşulların ve durumların bağlantısını araştıran bilimdir. Kişinin kim olduğunu, nereden gelip nereye gitmesi gerektiğini anlatan ve mükemmel işleyen matematik döngüsü üzerine kurulmuş bir alandır. Her doğum haritası aynı parmak izimiz gibi kendine hastır. Bize potansiyellerimizi, ilerlememiz gereken alanları, zorlanacağımız noktaları ve yaşam amacımızı anlatır. Bu anlayışla özgür irademizi nasıl kullandığımız da hayatımızın yönünü belirler. Çünkü insanın karakteri kaderidir. Kişi Astroloji öğrendiği zaman öncelikle kendine, sonra da olaylara karşı yüksek farkındalık geliştirir. Astroloji çağlar boyunca kullanılmış kadim bir öğretidir ve burçlardan ibaret değildir. Son derece sistematik bir yapısı vardır. İçerisinde Psikoloji, Mitoloji, Matematik barındırır. Astroloji Temel Seviye eğitimlerimizde bir doğum haritasını yorumlamaya dair dinamikler örneklerle anlatılıyor. Eğitim sonundaki hedef, kişinin bir doğum haritasını ana hatlarıyla yorumlayabilmesidir. Ders videolarımız ve eğitim materyallerimizde temel seviye bilgisini verip, canlı yayınlarımızla da örnek haritalar üzerinden pratik yapıyor, soruları yanıtlıyor ve anlaşılmayan noktaların üzerinde duruyoruz. Öğrendikçe derinleşme arzusu uyandıran Astroloji, bakış açısını ve farkındalığı geliştirme yolculuğudur. Sizleri de bu yolculuğa bekliyoruz.

Astroloji İleri Eğitimi Nedir ?

Temel eğitim seviyesini tamamlayarak astroloji alanında ileri seviyede uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için açılan Astroloji İleri Seviye Eğitimi, uzman Astrolog Aslıhan Doktoroğlu tarafından verilmektedir. Bu eğitiminin temel amacı; Astroloji Eğitimine katılmış bireylerin, bu eğitimde aldıkları temel bilgilerin derinleştirilmesi ve öngörü tekniklerinin öğrenilmesidir. Astroloji Eğitimi sonrasında bir doğum haritasını ana hatlarıyla yorumlayabilecek seviyeye gelinmişti. Astroloji İleri Seviye Eğitimi ile de mevcut bilgileri daha ileri boyuta taşınacak. En önemlisi de yeni tekniklerle haritanın vaat ettiklerinin ne zamanlarda gerçekleşebileceği yorumlanacak. Bu sayede bir doğum haritasını analiz etme ve öngörü yapabilme becerisi kazanılacaktır. Astroloji artık ilgi alanı olmaktan çıkarak uzmanlaşabileceğiniz bir alan haline gelecek. Astrolojik danışmanlık vermek ve yorum yapabilmek için gereken yeterliliğe sahip olarak profesyonel bir hayata adım atabilirsiniz.Uzmanlık eğitiminde, temel bilgileri pekiştirecek gelişmiş yöntem ve teknikler vardır. Ayrıca, astrolojinin herhangi bir dalında yorum yapabilecek düzeye gelerek, o dala özgü teknikleri kullanabilmenize olanak sağlayan çalışmalarda bulunabilirsiniz. Astroloji uzmanlık eğitimi ile, Astrolojiyi sadece ilgi alanı olmaktan çıkarıp üzerinde uzmanlaşacağınız biralan haline getirebilirsiniz. Gerçek manada Astrolojik yorum yapabilecek yeterliliğe sahip olarak profesyonel hayata bir adım atabilirsiniz. Temel Astroloji bilgisiyle öğrenilen teknikler kullanılarak çıkartacağınız doğum haritası ile potansiyelinizi keşfedecek, haritanızdaki bilgileri yorumlayarak öngörülerde bulunabileceksiniz. Aldığınız eğitim sonunda yapacağınız analizlerile kendinizi ve olasılıklarınızı tanımaya yaklaşırken, çevrenizi de bu konuda aydınlatabilirsiniz.

Astroloji Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim ?

Uzmanlık eğitimine katılanlar, yetenek ve tecrübesine göre, kendi yorumlama sanatını ortaya koyarak astrolojik içerikler üretebilirler. Bu alanda yaptığınız çalışmalarla yeterli düzeye geldikten sonra, gerçek anlamda işe yarayan yorumlama sanatına sahip olur, astrolog olarak anılma yetkisini kazanırsınız. Kendi alanlarında konuya hakim, bilgi ve deneyime sahip kişiler, Kişisel gelişim, ruhsal gelişim, sağlık, İlişkiler ve evlilik, çocuk gelişimi, sosyal statü, kariyer hayatı, mesleki beceriler Ekonomi alanında astrolojik bilgi verebilir.

Astroloji Uzmanlık Eğitimini Neden GOLD Akademi’den Almalıyım ?

Bu eğitim, Ünlü Astrolog, araştırmacı, yazar Aslıhan Kozluca’nın tecrübeli anlatımı ve bilgileriyle Astrolojiyi içselleştirmenizi ve kendi görüşlerinizle uzman bir şekilde yorumlamanızı sağlayacaktır. Astroloji İleri Seviye Eğitimi 50 saatlik bir programdır. Program sonunda başarılı olan kişilere Uluslararası Akredite olan İleri Seviye Astroloji sertifikası verilecektir. Üstelik, uluslararası geçerli sertifika ile tüm Türkiye ve uluslararası mecralarda tanınma şansına da sahip olacaksınız


Astroloji İleri Seviye Eğitim İçeriği

Transit Geçişler 1 Transit Geçişler 2 Tutulmalar 1 Tutulmalar 2 Return Haritalar/Solar Return Lunar Return Asteroidler Juno Asteroidler Vesta Asteroidler Pallas Asteroidler Ceres Dekanatlar/ Üçlü Yöneticilik 1 Dekanatlar/ Üçlü Yöneticilik 2 Progress 1 Progress 2 Solar Arc Açılar Açı Kalıpları Stelyum/Almuten Orta Noktalar Sabit Yıldızlar 1 Sabit Yıldızlar 2 Kompozit Harita Sinastri 1 Sinastri 2 Mundane Astroloji 1 Mundane Astroloji 2 Lilith ve Eris/ Aylık Yorum Rektifikasyon Teknikleri 1 Rektifikasyon Teknikleri 2 Vertex

Kimler Katılabilir?

Astrolojide uzmanlaşma yolunda yeni bilgiler eklemek için önce temel öğrenim düzeyinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Astroloji temel seviye eğitimini tamamlayan kursiyerler, astroloji terimlerini iyice kavradıktan sonra diğer yöntemleri öğrenmek için Astroloji İleri Seviye eğitimine katılabilir. Astrolojik yöntemi anlayabilmek için, öncelikle analitik düşünme alışkanlığına, basit matematik işlemleri yapabilmeye ve genel kültür bilgisine gereksiniminiz vardır. Ayrıca, uygulamalar genellikle insanlara yönelik olduğundan, hayatı ve insanı yeterince tanımanız gerekmektedir.