Gündüz Gece
Gold

İade Politikası

İADE POLİTİKASI

KULLANICI DOSTU İADE POLİTİKAMIZ
Amacımız, tüm bireylere kaliteli bir eğitim deneyimi yaşatmak ve bireysel donanımlarına katkı sağlamaktır. Bu nedenle aldığınız eğitimlerden fayda görmeniz bizler için yüksek önem arz etmektedir. Aldığınız eğitimden memnun kalmadığınız takdirde ücretinizin tamamını iade ediyoruz, iade şartları ile ilgili uymanız gereken 2 kural var, bunları aşağıda şeffaf olarak paylaşıyoruz.

Ücret iadesi yapabilmemiz için eğitim içeriğinde 15 dakikadan fazla zaman geçirmemelisiniz. Eğitimi ne kadar süre izlediğiniz bilgisi www.goldakademi.net sistemi tarafından anlık olarak kayıt ediliyor. Eğitimi uzun süre izlediğiniz takdirde gerekli kullanımı sağlamış olursunuz bu durumda ne yazık ki ücret iadesi yapamayız. Eğitimi alıp, 15 dakika boyunca inceleyebilirsiniz ve beğenmezseniz ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
İade işlemi için satın alım yaptıktan sonra 7 gün süreniz var. Yasal mevzuat gereği siz eğitimi satın aldıktan sonraki 7 gün içerisinde bu hizmete ait faturayı kesmemiz gerekiyor, fatura kestiğimizde vergi ödemesi ve ilgili paydaşların ödemelerini yapmış oluyoruz bu nedenle iade işlemleri için 7 gün içinde bilgi @ goldakademi.net'e e-posta atmalısınız.

Size iyi bir deneyim sunmak için bu politikayı oluşturduk. Eğer iade işlemi ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız,

Çağrı merkemizden ya da bilgi @ goldakademi.net üzerinden bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Eğitimlerimiz