Gündüz Gece
Gold

Site Kullanımı

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

GOLD AKADEMİ ÖZEL EĞİTİM ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. (Bundan böyle kısaca” GOLD AKADEMİ” olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan www.goldakademi.net web sitesine hoş geldiniz. Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir. Bu web sitesini ve sunduğumuz eğitim hizmetlerinden faydalanarak bu şartlar ile mutabık olduğunuzu ve aşağıdaki şartların sizin içinde bağlayıcı olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.
GOLD AKADEMİ, www.goldakademi.net web sitesinde sağlanan hizmetlerde, eğitim programlarında veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

1. HAKLAR
Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve eğitim materyalinin hakları GOLD AKADEMİ’ye aittir.

2. WEB SİTESİNİN KULLANIMI
www.goldakademi.net web sitesinde yer alan içerik, eğitim ve yazılım (Bundan böyle “Eğitim Materyali” olarak anılacaktır.) kullanmanız aşağıdaki şartlara bağlıdır.
1. Bu sitede yer alan Eğitim Materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz ve bilgilenmeniz amacıyla kullanabilirsiniz.
2. Web sitemizde bulunan tüm fotoğraf, video ve yazilar üzerindeki haklar; 5846 sayili fikir ve sanat eserleri kanunu,554 sayili endüstriyel tasarimlarin korunmasi hakkinda kanun hükmünde kararname,556 sayili markalarin korunmasi hakkinda kanun hükmünde kararname, hükümleri uyarinca korunmaktadir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. , www.goldakademi.net web sayfasında yer alan interaktif Eğitim Materyallerinin tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.
3. Bu sitede yer alan materyalleri ve içerikleri değiştirerek veya değiştirmeden kısmen veya tamamen paylaşamaz veya sahiplenemezsiniz.
4. Bu web sitesinde yer alan materyalleri ve içerikleri, daha öncesinde GOLD AKADEMİ'nin yazılı iznini almaksızın, herhangi bir amaçla veya yayınlama amacıyla kullanamaz veya kopyalayamazsınız.
5. GOLD AKADEMİ'nin yazılı iznini almaksızın, "mirror" veya "frame" tekniğiyle bu web sitesinin herhangi bir kısmını başka bir alanda yayınlayamazsınız.
6. Bu web sitesine bir ara sayfa ile tekrar yönlendirme yaparak, splash sayfası sokarak veya diğer bir vasıtayla link yapamazsınız.

3. KAYIT, KULLANICI HESAPLARI, ŞİFRELER VE GÜVENLİK
Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Eğer bu hizmetlerden bir başkası nam ve hesabına yararlanıyorsanız, bu kullanım şartlarını onun adına kabul etmeye yetkili olduğunuz varsayılacaktır. Şifreniz veya şifrelerinizi gizli tutmakla mükellefsiniz. Ayrıca, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu da peşinen kabul ve teyit ediyorsunuz. Bu anlaşmayı okuyarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda GOLD AKADEMİ 'ye hemen bilgilendirmeyi kabul ediyorsunuz. GOLD AKADEMİ. hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından GOLD AKADEMİ.veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

4. ÜRÜN İADESİ
Kursiyer satın almış olduğu canlı ders hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir.
Katıldığı ders saati (varsa) + %10 sistem kullanım ücreti ve komisyon bedeli hesaplanarak kalanı iade edilir.
Kursiyer satın almış olduğu asenkron ders (video,sunum,doküman) hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir. Kursiyer bu 7 gün içinde hizmeti kullanmaya başlarsa cayma hakkını kullanamaz.
Asenkron ders (video,sunum,doküman) içeriğinin görüntülenip görüntülenmediği GOLD AKADEMİ tarafından tespit edilmektedir, eğitim programını satın alan kursiyer bu durumu peşinen kabul eder. İçeriği görüntüleyen kursiyer gerekli kullanımı sağlamış olur. Kursiyer satıma konu olan bilgiyi bu biçimde elde ettiğinden cayma hakkını kullanamaz.

5. GARANTİ VE FERAGAT
GOLD AKADEMİ ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik, yazılım ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir.
GOLD AKADEMİ hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

6. BU WEB SİTESİNDE SAĞLANAN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİT MATERYAL
Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış materyaller, kaynak kodlu veya işletim formunda yazılımlar içerebilir. Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait materyal içinde yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.

Eğitimlerimiz