Gündüz Gece
Gold

ETSY E-Ticaret

Üniversite & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
17 Modül & 50 Saat Eğitim

El Emeği, Göz Nuru Ürünlerin 1 Numarası

E-Ticaret ETSY pazar yerinde satıcı olabilirsiniz, çok çeşitli kategorilerde ürettiğiniz ürünleri satabilirsiniz. Uluslararası bir ticaret yaptığınız için ve el yapımı, kişiye özel ürünler ürettiğiniz için satış fiyatlarınız sizi fazlasıyla tatmin edecek.
E-Ticaret ETSY pazar yerinde satıcı olabilirsiniz, çok çeşitli kategorilerde ürettiğiniz ürünleri satabilirsiniz. Uluslararası bir ticaret yaptığınız için ve el yapımı, kişiye özel ürünler ürettiğiniz için satış fiyatlarınız sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Sizde kendinize yeni bir gelir kapısı açmak istiyorsanız doğru sayfadasınız.


Eğitim İçeriği

ETSY pazaryeri son yıllarda hacmini çok arttırarak birçok ülkede en fazla hacme ulaşan Pazar yerleri arasına girdi. ETSY’nin diğer Pazar yerlerinden farkı şu; sattığınız ürünlerin el yapımı olmasını, seri üretim fabrikasyon olmamasını istiyor. Ürettiğiniz tek bir ürün olsa bile bu platformda satabiliyorsunuz. Bu da ciddi manada fırsat eşitliği sağlıyor. Bu platforma her kademeden insan satıcı olarak katılabiliyor, herhangi bir profesyonellik, kurumsallık talep etmiyor. Diğer bir avantajı da herhangi bir şekilde stok tutmanıza gerek yok çünkü siparişi aldıktan sonra hazırlama ve teslimat süresi talep edebiliyorsunuz. Sitenin amacı el yapımı ürün sattırmak olduğu için bu durum alıcılar tarafından gayet normal karşılanıyor.
Özet olarak siz de bu Pazar yerinde satıcı olabilirsiniz, çok çeşitli kategorilerde ürettiğiniz ürünleri satabilirsiniz. Uluslararası bir ticaret yaptığınız için ve el yapımı, kişiye özel ürünler ürettiğiniz için satış fiyatlarınız sizi fazlasıyla tatmin edecektir.
El işçiliğinize veya tedarik zincirinize güveniyorsanız bu Pazar yerinde satıcı olmayı denemenizi tavsiye ederiz.

Neler Öğreneceksiniz?

ETSY Pazar yerinde nasıl satıcı olunur?
Üreteceğiniz veya ürettireceğiniz ürünlere nasıl karar verirsiniz?
Ürünlerinizi bu platforma yükleme ve satışa hazır hale getirme yöntemi nedir?
ETSY’de yapılabilecek iş modelleri
Kurumsallaşmak gerekli mi?
gibi konuların ve çok daha fazla ayrıntılarının olduğu bu videolarda tüm sorularınız yanıt bulacaktır.


Ders İçeriği

1- ETSY Nedir? 2- ETSY Kuralları 3- Ürün Araştırma 1 4- Ürün Araştırma 2 5- Ürün Araştırma 3 6- Ürün Analizi 7- Kar Marjı Hesabı 8- Ürün Fotoğrafı 9- Ürün Listeleme ve SEO Çalışması 1 10- Ürün Listeleme ve SEO Çalışması 2 11- ETSY Mağaza Açılışı ve Ürün Listesi Yükleme 1 12- Ürün Listesi Yükleme 2 13- Mağaza Ayarları 14- ETSY Algoritması 15- Müşterilerle İletişim ve Özel Günler 16- Gelen Sipariş Nasıl Kargolanır? 17- ETSY'de Satış Stratejieri, Markalaşma ve Şirket Kuruluşu