Gündüz Gece
Gold

İlişki ve Aşk Enerjisi

Eğitmen:Sevgi Keleş
Altınbaş & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
5 video

İLİŞKİ ve AŞK ENERJİSİ EĞİTİMİ

İnsan yaşamını belki de en çok etkileyen gündemlerden biridir ilişki konusu. Her şey yolundayken dahi sebepsiz hissedilen negatif enerjiler, dışarıdan alınan enerji transferleri, İlişkiye yansıyan blokeler ve daha fazlası olabilir. İlişki ve aşk öyle derin ve öyle geniş bir konu ki bu eğitimde birlikte enerjisel yanı ile ele alalım istedik. Üstelik bir evlilik ve ilişki danışmanı gözünden ayakları yere basan gerçekçi bakış açıları ile enerjilerimizi yükseltip. Kendiniz için ve ilişkiniz için en güzel enerjileri keşfetme zamanı. Çözümlenmeyen her ilişki negatifi bir sonraki negatiflikte daha da büyüyerek çiftler arasında uzaklaşmaya neden olabilir. Bazen ifade edememek, bazen aşk enerjinizi gösterememek, bazense enerji alanlarımızın ilişki rolümüzle uyumlu olmaması ilişki enerjimizi etkiler.

Hayat boyu aynı enerji ile kalmamı olağan değildir. İlişki başlatırken ve sürdürürken içsel yakıt olarak motivasyona ihtiyaç duyarız. Siz seçim olarak ilişki frekansınızı ve yaydığınız aşk enerjinizi yükseltmeyi seçtiyseniz, aşk konusun da farkındalıklara sahip olmak istiyorsanız tüm sorularınızın cevabı niteliğinde bir eğitimle karşınızdayız.


Eğitim İçeriği

Pozitif enerji ile tanışma ellere pozitif aşk frekansının aktarılması İlişki ve aşk enerjilerinin yaşamımıza katacağı artılar Düşük ilişki frekanslarını fark edebilme İlişkide olan negatif enerji blokelerini bulma İlişki ve aşk enerjinizdeki negatiflerden arınma İlişki ve aşk enerjinizi koruma İlişki çakranızın dengelenmesi İlişki ritüelleri ve kişiye özel olumlamalar Pozitif ilişki aurasına geçiş İlişki başlatma ve sürdürme frekanslarını keşfetme Pozitif enerji seanslarına ilişki ve aşk frekanslarını dahil etme

Ve daha fazlası sizler için özel olarak hazırlandı. İlişki ve aşk alanlarınızda şu ankinden daha yüksek bir enerji diliyorsanız biz hazırız. Ailemize hoş geldiniz. Eğitim süresinde kendini tekrar etmeyen içeriklerle sizlere katkı olmaya devam edeceğiz. Eğitim içeriğimiz ve isim hakkı akademimize ait olup yazılı izin olmaksızın kopyalamak yasaktır. Eğitimimiz tedaviye yönelik değildir. Tıbbi bilgi bulunmamaktadır. Bu eğitim ilişki koçluğu ya da ilişki danışmanlığı programı değildir.
Kişisel gelişiminizi pozitif desteklemek amaçlı sizlerin yaşamına her zaman olduğu gibi katkı olmayı hedefliyoruz.


Kimler Katılabilir?

· Yaşam Koçları
· İlişki Koçları
· Bio ve Kozmik Enerji Eğitimi alanlar
· Spiritüel Danışmanlar
· Spiritüel Koçlar