Gündüz Gece
Gold

Kozmik Enerji Eğitimi

Eğitmen:Sevgi Keleş
Altınbaş & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
21 video

Evrende enerjin kadar varsın...

Enerji Uzmanlığı 21. yüzyılın en ihtiyaç duyduğu, en pozitif katkı aldığı, hızla dönüşümünüzü gözlemlediğimiz dersleri olmaya devam ediyor. ‘”Günlerce olumla yaptım ama pozitifleşemedim. Yaşama enerjim değişmedi.” Dediğiniz oluyor mu? Cevap evetse mucize şimdi başlıyor… Yaşamınızda oluşan her durum siz farkında olmasınız da enerjinizle ilişiktir. Evren enerjinize cevap verir. Şimdi bir düşünün enerjiniz evrene nasıl titreşiyor? Enerjiniz yüksek olduğunda daha pozitif, daha neşeli ve yaşamı daha kolay deneyimliyorsunuz değil mi? Siz negatif olduğunuz da ise her şey sanki daha dağınık, daha negatif, yaşam sanki daha zor geliyor değil mi? Aslında yaşam aynı burada fark etmeniz gereken şey enerjiniz. Her insan ellerinde, kalbinde, ruhunda, benliğinde mucizeler taşır. Bu mucizeler doğru zamanda, doğru şekilde açığa çıkabilirse pozitif sonuçlar kaçınılmaz olur. Yapılan birçok araştırma pozitif olan, akışta kalan negatifliklerden özgürleşen bireylerin, daha sağlıkla, huzurla, neşeyle yaşamını sürdürdüğünü göstermektedir. 2015 yılı itibarıyla ülkemizde pozitif enerji temelli eğitimlere olan talep artmıştır. Kişisel gelişim derslerinde öncü olan kurumumuz ise sizlere en iyi eğitimi en pozitif kaynaktan verebilmek için çalışmış, kendi ekolü ve marka tescili ile sizlere tertemiz, pozitif bir eğitim hazırlamıştır. Enerji eğitimleri ve duygusal özgürleşme eğitimleri daha fazla akış ve soyut temelli olduğu için, enerjinizin temizliği sizin hayat akışınıza sağlayacağı kolaylık ve ellerinizle ulaşacağınız mucizelere tanıklık edebilmeniz çok önemlidir. Yaşamınızı güzelleştirmeye markalaşmış bir ekol ile devam edebilirsiniz. Hayatın renkli, daha bolluk içinde, sevgiyi daha fazla hissettiğiniz, kendi öz değerinizi fark ettiğiniz, daha mucize dolu halini görmeye hazır mısınız? Hazırsanız ailemize hoş geldiniz. Şimdi kendinize dikkatle bakın yakın zamanda bambaşka biri olacaksınız…

KOZMİK POZİTİF ENERJİ NEDİR?

Kozmik Pozitif Enerji, evrensel pozitif onlarca enerji ışının birleşerek blokajlarımız için katkı olan enerji yöntemidir. Günümüzde ise bio enerji ve kozmik pozitif enerji alanı her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Kozmik Pozitif Frekanslarımız bizlerin yaşam kalitesini arttırmak, hayata bakış açımızı genişletmek, bedensel blokajlarımızdan arınmak için mucize bir yöntemdir. Kozmik pozitif enerji uygulayıcısı olan kişi eğiticisinden öğrendiği ekolü devam ettirir. Her ekol arasında farklılıklar vardır. Pozitif katkı olma amacıyla çalışılır katiyen negatif bir durum ya da özgür iradeyi etkileyecek hiçbir konuda çalışma yapılmaz. Kozmik pozitif enerji uygulaması yapacağımız kişinin gerek uzaktan gerek yakından buna izin vermesi şartı aranır. Bizim ekolümüz kendi marka tescil ismimiz ile birlikte Sevgi Ötesi Frekanslar içerir. Yaşamın bolluğu , sevginin temeli ve huzurun en güzel tonlarının size aktarılması amaçlanmıştır. Ekol çalışmalarımız Medine’de 2013 yılında başlamış olup evrensel bu enerjinin daha da gelişmesini destekleyerek günümüze kadar gelmiştir.
* Kozmik pozitif enerji, pozitif ve olumlu enerji aktarma yöntemidir.
* Kozmik pozitif enerji, kozmik ışınların aktığı pozitif bir enerjidir.
* Kozmik pozitif enerji, negatif enerjilerden kurtulmaya pozitif katkıdır.
Kozmik Pozitif Enerji seansı ile enerji çalışması, sadece fiziksel bedenin enerji almasının yanı sıra tüm negatif blokajların duygusal, zihinsel ve daha yüksek düzeylerde yer alan kök sebeplerinin de atılmasına pozitif katkı olur.
Kozmik Pozitif Enerji’nin en güçlü araçlarından birisi; bütünsel bir enerji sistemidir, sadece fiziksel bedenin anatomisine değil insan enerji bedenlerinin yapısına ve Aura ve Çakra çalışmasına da dayanır.
Kozmik Pozitif Enerji kişide bedensel, ruhsal, zihinsel tüm dengelerin sağlanmasında muazzam katkı olur.
Eğitimlerimizin içeriğinde, canlı yayınlarında ve yüz yüze eğitimlerinde tıbbi çalışma, tedavi gibi yöntemler kullanılmamakta ve öğretilmemektedir.

KOZMİK POZİTİF ENERJİNİN UYGULAMA ALANLARI

Kozmik pozitif enerjiyi bugün insanlar her faaliyet alanında uygulayabilirler. İnsan potansiyelinin açıklanması, kişi tarafından bunun farkına varılması ve potansiyel ortaya çıkarılarak kişinin dünyaya bakış açısının genişlemesi yoluyla her alanda kullanılması olmuştur. Kozmik pozitif enerji kişide var olan ancak farkında olmadığı bilgi ve gizli yaratıcı yeteneklerinin uyanmasına katkı sağlar. Kozmik pozitif enerji sistemindeki bugün itibariyle tanımlanmış bulunan ve dalga etkisi yaratan 230-245 frekans olarak adlandırılır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir. Kanallar uygulandığında hem uygulanan hem de uygulayıcı için zaman içinde birikmiş olan negatif etkilerin temizlenmesi amaçlanır. Kozmik pozitif enerji insanı bir bütünsel bir enerjidir. Eğitimimizin tıbbi içeriği yoktur. Tedaviye yönelik değildir. Hastalık geçirme vb. işlemler kesinlikle yapılmamaktadır. Ekolümüz bir terapi yöntemi değildir. Kişisel gelişim yolculuğunuzun pozitif enerjilerle sarılması, yaşamın ihtişamını sizlere birleşmesini dilemektedir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Eğitimlerimizde amacımız, uzaktan eğitimin en yakın halini hissettirmek. Videolarla öğreneceğiniz mucize eğitimi canlı yayınlarla pekiştirirken sorularınızı eğitmeninize kolaylıkla iletebilip, cevap alabileceksiniz. Eğitmeniniz ile diyalog halinde olabilmek, her sorunuzun cevabını alabilmek ve her canlı yayında karşılıklı yapacağımız yüksek frekanslı çalışmalar ile eğitimimizi taçlandıracağız. Bir enerjist ile değil tescilli, patentli bir marka ile çalışmanın ve profesyonelliğin kapısını aralamak isterseniz sizleri eğitimimize bekliyoruz.


Kozmik Enerji Eğitim İçeriği

Kozmik enerjimizin aktivasyonu Kozmik enerji uygulama alanları Kozmik enerjide dikkat edilecekler Kozmik enerjide sık sorulan sorular ve cevapları Kozmik enerji frekanslarının yüklenmesi Çakralar ve etkileşimde olduğu organlar Tali çakralar ve etkileşimleri Meditasyon nedir? Meditasyon çalışması Aura temizlemesi ve kozmik manyetik enerji yüklemesi Kozmik enerji seansında dikkat edilecek noktalar nelerdir? Dharma ve Karma enerjilerini kozmik frekansla temizlemek nasıl yapılır Enerji bedenleri nelerdir Evren enerji işleyiş biçimi nasıldır? 3 önemli evren yasası nelerdir? Kozmik enerji ile antenlere çalışma Kozmik enerji ile mekân temizliği Kozmik enerji ile obje temizliği Doğal taş uyumlama Enerjiyi suya kaydetme Blokajları keşfetme ve arındırma Hastalıklara kozmik enerji ile pozitif katkı olma Bir seans nasıl yönetilir Negatif enerjilerden korunma yöntemi Negatif enerji eklentileri nelerdir Kozmik enerji ile algıları ve sezgileri geliştirme Bolluk enerji seansı ile arınma İlişki enerji senası ile arınma 21 günlük Kozmik enerji ile arınma çalışması

Kimler Katılabilir?

Yaşam koçları
Nefes koçları
Psikolojik danışmanlar
Bioenerji uygulayıcısı olmak isteyenler
Yaşamına pozitif enerji eklemek isteyenler
Çakraların önemini kavramak isteyen herkes
Kendisine ve çevresine enerji aktarmak isteyenler
Bioenerjiye ilgi duyan herkes bünyemizdeki bioenerji eğitimine katılabilir