Gündüz Gece
Gold

Kozmik Enerji Master Eğitimi

Eğitmen:Sevgi Keleş
Altınbaş & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
13 video

DAHA YOĞUN POZİTİF ENERJİ AKIŞINA HAZIR MISINIZ?

Kozmik Pozitif Enerjinin temel seviyesinde sayısız harika enerjiler deneyimledik. Bu deneyimlerde birlikte tekrar öğrendik. Onlarca seansı hem kendinize hem çevrenize yaptınız. Şimdi daha fazla enerji ile daha fazla pozitifliği yaşamımıza çekme zamanı. Kendinize olduğunuz katkıyı başkasına da aktarma zamanı. Bir başkasının yaşamına mucizeler akmasına vesile olma zamanı. Enerjiniz her yükseldiğinde nasıl yüksek enerjili şeylerle eşleşiyorsanız, Kozmik Pozitif Enerji ile henüz tanışmamış olanlara rehberlik zamanı. En etik şekilde nasıl master olunur öğrenmeye hazır mısınız? Daha önce hiç hissetmediğiniz kadar avuçlarınızda Kozmik Pozitif Enerji hissetmeye hazır mısınız? Cevaplarınız evetse sizler için özel hazırlanmış titreşim, frekans ve enerji yüklü ders videolarımızı izlemeye başlayabilirsiniz. Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi bu eğitimimizde tedaviye yönelik değildir. Tıbbi içeriği yoktur. Hayatınıza pozitif katkı zihinsel, bedensel, bolluk ve ilişki ve daha birçok güzel anlamda çekmek isterseniz sizleri Sem Akademi ailesi olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız. Hazırsanız şimdi şimdi yoğun pozitifle tanışın…


Kozmik Pozitif Enerji Temel seviye eğitimini başarıyla tamamlayan, Kozmik Temel seviye uygulayıcılığı yapan tüm kursiyerlerimiz katılabilir.
Kozmik Master eğitimi ile sizde Kozmik Temel Seviye uyumlaması yapabileceksiniz. Bir başkasının ellerinden mucizeler çıkmasına vesile olmanın ve enerji alanınızın genişlemesi hayatınıza pozitif yönde katkı olacaktır. Günümüzde birçok ekol ve çalışma şekli vardır. Eğitim içeriğimiz sizler için özel hazırlanmıştır. Kozmik enerjiniz yükseldikçe çevrenize yaydığınız bolluk frekansınız artacaktır. Eşsiz bir auraya geçiş yapabilecek sayısız tekniği öğrenebileceksiniz. Videolarda Kozmik Frekansları yüklemek için ek ses ve titreşim kullanarak videolarda karşılıklı çalışmalar yapabileceksiniz. Tüm derslerimiz pozitif katkı amaçlıdır. Teşhis tedavi içermez, tıbbi içerik yoktur. Videolarımızda, canlı derslerimizde ve süpervizyon eğitimimizde kendinize, çevrenize, yakına, çalışmalar yapabilecek, profesyonel olma yolunda ilerleyebileceksiniz. Eğitim videolarımız, canlı yayınlar dışında süpervizyon ile zenginleştirilmiştir. Yüz yüze eğitimde sınıf ortamında birebir ellerdeki enerjiniz master seviyeye yükseltilecektir. Bu aktifleştirme işlemi eğitmenimiz tarafından yapılacaktır. Yeni bir sizle karşılaşmaya hazırsanız başlayalım.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
Enerji soyut bir kavram olduğundan temiz, nitelikli ve pozitif temelli olması önemlidir. Tüm bunların dışında etik çalışmak belli bir standartta olmak kıymetlidir. Sizlere daha pozitif, farkındalık dolu bir yaşam için destek oluyoruz. Sem Akademi ailesi olarak siz değerli kursiyerlerimizin kişisel gelişim yolculuğunda rehber olmaktan mutluluk duyuyoruz.


Kozmik Enerji Eğitim İçeriği

Kozmik Master Enerji frekanslarının yüklenmesi Çakraların Master frekansla dengeye getirilmesi Çakraların 21 günlük arınma ve denge çalışmasının yapılması Tali çakraların kozmik frekansla uyumlanması Kozmik Enerjide temel seviye yetiştirme teknikleri Kozmik Enerji ile Alfa çakrayı aktive etme 8 Eğitmenlik Frekansının yüklenmesi (başarı, bolluk, aşk, sağlık, denge, mutluluk, sezgisel gelişme, üretkenlik) Bedensel blokelerin arındırılması Dışarıdan yönlendirilmiş enerjilerin temizlenmesi Eğitmenlik korunması Para enerjisi yüklemesi Aşk frekansı yüklemesi Yüklemeleri temel seviyeye aktarabilme Topraklanma teknikleri Yaşam alanı temizleme İfade alanınızı genişletme Kozmik Enerji yüksek frekanslı auraya geçiş Kozmik Enerjide sıkça sorulan sorular Bir başkasının Kozmik Enerjisini aktive etme.

Kimler Katılabilir?

Tüm kozmik enerji eğitimi alan kursiyerlerimiz bu eğitime katılabilir.