Gündüz Gece
Gold

Nümeroloji

Eğitmen:Sevgi Keleş
Altınbaş & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
17 video

EVRENDE TESADÜF YOKTUR

İsminiz, doğum tarihiniz, bulunduğunuz şehir, çakralarınız sizler için sırlarla dolu şifreler içermektedir. Bu şifrelerin rakamsal karşılığını fark etmek ve bu farkındalığı, pozitif enerjiyle birleştirmek yaşamınıza farklı bakış açıları katacaktır. Hayatınızda zaman zaman sıkıştığınız, kendinizi olduğunuz yere ait hissetmediğiniz anlar olabilir. Ya da bazı senelerin diğer senelere oranla daha kolay geçtiğini gözlemleyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz senenin rakamsal frekansı ile uyumlandığınızda o senenin daha kolay akması için pozitif katkıdan destek alabileceğinizi biliyor muydunuz? Sadece rakamların özelliklerini değil bir o kadarda hayatınızı nasıl kolaylaştıracağını öğrenmek yaşamınıza olumlu yönde alan açacaktır. Kendinizi ve çevrenizi daha yakından tanımak, yaşamınıza pozitif frekans çekmek, rakamların ve harflerin şifrelerini çözmek isterseniz sizi de ailemizde görmez isteriz. Daha önce hiç karşılaşmadığınız bir numeroloji eğitimi sizi bekliyor. Pozitif Enerji ile katkı dolu hayatınıza yaşam enerjisi katacak bu ders, kendi marka ismimizle siz değerli kursiyerlerimize Sem Akademi olarak sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Evrende tesadüf yoktur. Şu an bunu okuyorsanız muhakkak bir sebebi vardır. Bakalım hangi mucizelere birlikte tanık olacağız.


Nümeroloji ile ilgili araştırmalar MÖ. 6. Yüzyılda yapılmaya başlamıştır. Ünlümatematikçiler ve bilim insanları sayısız çalışmalar yapmıştır. Bu çalışmalar evreninin kendi içinde bulunan matematiği hiçbir şeyin aslında tesadüf olmadığını göstermektedir. Her sayının ve harfin kendine özel anlamları vardır. Her ekol bu rakamsal çözümlemeleri farklı ele almıştır. Biz Gold Akademisi olarak rakamları ve frekansları pozitif enerji ile birleştirerek daha fazla katkı almanızı hedefledik. Kendinize ve çevrenize yaşam enerjisi frekansı alabildiğinizde hayatınıza bakış açınızda değişip daha pozitif daha neşeli olabilecektir.
Sayıların gizemli dünyası kişiye kendini daha yakından tanıma şansı verirken hayatınıza, bolluk, ilişki ve daha birçok alanda frekans çekmenize katkı olur.
Bu eğitim sonrası sizde kendinize ve çevrenize kapsamlı görüşmeler, çözümlemeler yapabileceksiniz. Eğitimimiz canlı yayınlar ile desteklidir. Her yayında yepyeni teknikler öğrenebilecek, uzmanlaşma yolunda ilerleyebileceksiniz.
Eğitimimize katılan kişilere yaşam çiçeği enerji frekansı hediyemizdir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Sadece rakamları öğrenmeniz değil yaşamınıza pozitif olan arzuladığınız her şeyi çekebilmeniz için frekansları da öğretiyoruz. Sizlere işin uzmanından, temelden başlayarak profesyonel olma yolculuğunun nasıl olacağını aktarıyoruz. Alanında uzman olan Sevgi Keleş® ile her videoda yeni bir mucize deneyim yaşayabileceksiniz. Uzaktan eğitim denildiğinde ilk akla gelen akademi olmanın haklı gururunu yaşarken sizleri de Gold Akademi ailesinde görmekten mutluluk duyarız.


Eğitim İçeriği

1 Sayısı ve anlamı 2 Sayısı ve anlamı 3 Sayısı ve anlamı 4 Sayısı ve anlamı 5 Sayısı ve anlamı 6 Sayısı ve anlam 7 Sayısı ve anlamı 8 Sayısı ve anlamı 9 Sayısı ve anlamı 11 Sayısı ve anlamı 22 Sayısı ve anlamı 0 Sayısı ve anlamı Doğum tarihi hesaplama Doğum tarihi sonucuna göre doğal taş ile çalışma Sayılarla karma temizliği Yaşam akış sayısını çözümleme Kelimelerin numeroloji sayı kodlarına çevrilmesi Yaşam alanınızın enerjetik numeroloji rakamının çözümlenmesi Negatiflerde arınmak için sayılarla enerjetik balon metodu Vücuttaki negatiflere karşı arınma kodlaması yapabilme Vücuttaki negatiflere karşı sağlık kodlaması yapabilme Vücüttaki negatiflere karşı koruma kodlaması yapabilme Renklerle çalışma Sayıları suya kaydetme Sayıları doğal taşa kaydetme Bedensel hastalıklara bio frekans ve sayılarla katkı olma (tedaviye yönelik çalışma yapılmamaktadır. Hastalığınız var ise lütfen doktorunuza başvurun. Sevgi Ötesi Enerji sayısını öğrenme ve frekans yükseltme Ying yang meditasyonu ile sağ ve sol beyin dengeleme Sevgi Ötesi Frekans Kodları Numeroloji sayıları ile çakralara çalışma Çakra nedir? Çakralara sayılarla çalışmak İsimdeki sesli harflerin anlamları isim enerjisini fark etmek Bulunduğunuz yıla göre kişisel sayınızı hesaplama Frekansınızın yükselmesi için yaşam çiçeği frekansına uyumlanmak Sevgi ötesi enerji ve sayıları ile ilişki çalışması Sevgi Ötesi enerji ve sayıları ile bolluk çalışması

Kimler Katılabilir?

· Yaşam Koçları
· Nefes Koçları
· Meditasyon Koçları
· Sarkaç Uygulayıcıları
· Bio Enerjistler
· Kozmik Enerjistler
· Astrologlar
· Yaşamına pozitif enerji çekmek isteyenler
· Sayıların ve harflerin mucize şifrelerini öğrenmek isteyenler eğitimimize başvurabilir.