Gündüz Gece
Gold

Pozitif Enerji Eğitmenliği

Eğitmen:Sevgi Keleş
Altınbaş & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
18 video

Pozitif Enerji Eğitmenliği

Pozitif temelli enerjilerle şimdiye kadar yaşamınıza birçok farklı bakış açısı kattık. Hayatınızın daha pozitif, daha dengeli olmasını hedeflerimizin arasında tuttuk. Şimdiyse sırada pozitif enerji frekanslarını kendinize ve çevrenize aktarma noktasında rehber olmak ışık olmak var. Kişisel gelişim dersleri arasında öncü olan akademimiz sizlerin pozitif enerji eğiticiliği konusunda tam donanıma sahip olabilmeniz için gerekli tüm detaylarla dolu güçlü akreditasyonu ile yeni eğitimimiz sizlerle.
Pozitif bir alan oluşturmak ve bunu paylaşabilmek kendinizin en iyi versiyonu ile tanışmak ve aktarımlarınızı profesyonelce yapmak için doğru adrestesiniz. Bir şeyi olmak ile yapmak arasında ciddi enerji farkı vardır. Eğer amacınız gerçek bir pozitif enerji eğiticisi olmak ise ailemize hoş geldiniz.
Birlikte mucize pozitif enerjilere…


Eğitim İçeriği

Programımız Global Gold Master Trainer eğitmenimiz tarafından sizler için özel olarak hazırlanmıştır.
Videolarda doğrudan pozitif frekans aktarımları bulunmaktadır. Nümoroloji sayı dizisine ve sizlerin frekansına uygun sayıda 41 adettir.

Pozitif enerji nedir? Pozitif enerji kullanım alanları ve çalışma şekilleri. Danışmanlık ve eğitmenlik arasındaki farklar Pozitif enerji eğiticisi olmak için dikkat edilmesi gerekenler. Etik kurallar ve profesyonel süreç yönetimi Enerjisel sıralamaların kavranması Pozitif enerji tipleri arasındaki farklılıklar Pozitif enerjiye uyumlanma Pozitif enerji ile arınma frekansı aktarımı Eğitici seviye çakraları keşfetme Kalp çakrasının eğiticilikteki önemi ve pozitif enerji aktivasyonu Aura renkleri ve auranın güçlendirilmesi Nümorolojik enerji yüklemesi Sarkaç ile pozitif enerji geçişleri Sezgisel frekans uyumlaması Beden negatif blokelerini bulma Eğitici meditasyonu Odaklanma frekansı yüklenmesi Spiritüel arınma Negatif enerjilerden korunma ve uzaklaşma Karmik negatif bağların temizlenmesi Enerji yönetimi Eğitici için enerjisel koruma Kozmo ve bio frekans ile arınma Pozitif enerji eğiticiliği frekansına geçiş Eğitici dengeleme frekansının aktarılması Sıklıkla sorulan sorular videoları

Ve daha fazlası sizleri bekliyor. Detaylı bilgi ve kayıt için hemen başvuru yapabilir. Sınırı sayıda olan kontenjanımızdan yararlanabilirsiniz. Eğitim süresinde kendini tekrar etmeyen içeriklerle sizlere katkı olmaya devam edeceğiz. Eğitim içeriğimiz ve isim hakkı akademimize ait olup yazılı izin olmaksızın kopyalamak yasaktır. Eğitimimiz tedaviye yönelik değildir. Tıbbi bilgi bulunmamaktadır. Kişisel gelişiminizi pozitif desteklemek amaçlı sizlerin yaşamına her zaman olduğu gibi katkı olmayı hedefliyoruz. Taklitlerimizden sakının.


Kimler Katılabilir?

· Bio enerji master seviyeyi tamamlamış ya da eş zamanlı tamamlayacak olanlar.
· Kozmik enerji master seviyeyi tamamlamış ya da eş zamanlı tamamlayacak olanlar.