Gündüz Gece
Gold

Sarkaç Eğitimi

Eğitmen:Sevgi Keleş
Altınbaş & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
12 video

Enerjisel olarak daha yoğun bir titreşimle sorularımıza cevap veren, özellik olarak da doğal taşlardan faydalandığımız, üzerine kodlamalar yaptığımız, kendi enerjimizle bütünleştirdiğimiz, enerjimizi yükselten bir araçtır.

Sarkaç Eğitimi

Sarkaç eğitimi, bilinçaltında yer alan bilginin bilince çıkmasına destek sağlayan detektörolarak adlandırdığımız kavramdır. Kadim zamanlardan bu yana evrenden bilgi almave birden fazla alanda yararlı bilgi kaynağına ulaşma amacıyla kullanılan sarkaçhakkında teknik bilgileri ve eğitim kapsamındaki özel uygulamalarımızı, sarkaç sertifikaprogramımız kapsamında sizlere sunuyoruz.

Sarkaç(PANDÜL) Nedir ?

Enerjisel olarak daha yoğun bir titreşimle sorularımıza cevapveren, özellik olarak da doğal taşlardan faydalandığımız, üzerine kodlamalaryaptığımız, kendi enerjimizle bütünleştirdiğimiz, enerjimizi yükselten biraraçtır. Sarkaç (pandül) kullanımı çok yaygındır. Her Bioenerjiuygulayıcısı ya da ekolü farklı kullanabilir. Tıpkı bioenerjide de olduğu gibiçalışma alanları içeriği farklılık gösterebilir. Her eğitim kendi içindehazinedir. Bizim eğitim içeriğimiz aşağıda yer almaktadır. Sarkaç (pandül)kullanımı tıbbi müdahale içermez, tedavi ve teşhis yapmamaktadır. Yalnızcakişisel gelişimizi pozitif yönde desteklemek amaçlı kullanılmaktadır. 2000 ‘li yıllar itibariyle ülkemizde çok sık kullanılan sarkaç(pandül) eğitim içeriğimiz özel olarak hazırlanmıştır. Eğitim tek seviyedir.Enerji akışını hissetmek ve daha yoğun enerji akışı hissetmek adına videolarızamana yayarak izleyiniz. İçsel olarak hazır hissettiğinizde diğer videoyageçiniz. Sarkaç Eğitimimiz tüm bioenerji kursiyerlerimiz tarafından yoğunilgi görmüştür. Bunun için sonsuz teşekkür ederiz. Bioenerji temel ve masterseviye eğitimimizi bununla birlikte sarkaç (pandül) eğitimimizi, marka patentiolan Bioenerji Gold Master Trainer Sevgi Keleş tarafından verilmektedir.Sarkacın ihtişamlı dünyasına adım atmak bu konuda ilerlemek isteyenler içinözel olarak hazırlanmış eğitimimize kendini geliştirmek isteyen herkesibekleriz.

Sarkaç eğitimi Ne İşe Yarar?

· Dünyaya geliş amacını ve şuanda sahipolunan enerji bağlantısını dengelemek,
· Her türlü yiyecek maddesinin faydaenerjisini ölçmek,
· Eş, sevgili, aile, çocuk enerjileriniölçerek, ilişkileri dengelemek,
· Ev ve iş yeri ortamında pozitif enerjiyikorumak,
· Bedeni şifalandırmak,
· Para, bolluk ve bereket enerjileriniölçme,
· Titreşim vasıtası ile bilinç altında yeralan bilgileri bilince çıkarmak,
· Eksik element tespitini vedengelemlerini yapmak,
· Bitkilerin şifa frekanslarını bedeneaktarma,
· Suyu kodlamak,
· Renklerden yardım alarak şifa yayma,
· Başarı odaklı enerjiyi yükseltme,
· Tansiyonu dengeleme,
· Sigara alışkanlığını bıraktırmaaşamasında enerji desteği sunma,
· Kilo çalışmalarını uygulama,
Bu gibi işlevleri bulunan sarkaç tekniğini, eğitimprogramı içinde yer alan uygulamaları, sizler için sunduğumuz programımızdahilinde öğrenebilir, başarılı eğitim süreci ardından sarkaç sertifikanızıedinebilirsiniz.

SarkaçSertifikası Hangi İmkanları Sunar?

Eğitim programımız ardından, sarkaç sertifikası sahibi olmanızhalinde, sarkaç eğitimi kapsamında edindiğiniz tüm teknikleri profesyonel vetam donanımlı şekilde uygulama imkanına sahip olursunuz. Eğitim kapsamımızdaedineceğiniz sertifika ile mekanda enerji temizliği, kişilikler arası uyumanalizi, besinlerde yer alan yüksek enerjiyi aktarma, çakra dengeleme,elementlerin aktif özelliklerini sarkaç üzerinden yükleme,hastalıklar için şifalandırma tekniklerinin tümünü bireylere gerekli yardımısunmak amacıyla, profesyonel olarak gerçekleştirme imkana sahip olursunuz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Çünkü sizlere eğitim satmıyor bir eğitim öğretiyoruz hedefimiztüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması eğitim videoları sizleri busektöre profesyonel olarak adım atabilmeniz için özel hazırlanmıştır. Eğitimizstandart eğitim kalıbının çok dışındadır. Eğitimimizde yaşamınıza pozitif katkıolacak birçok ek bilgi bulabileceksiniz. Şu ana kadar alınan geri bildirimlermucize ötesi sizleri de bu eğitim ile birlikte SEM AKADEMİ ailesinde görmekisteriz. Birlikte başka neler mümkün?


Eğitim İçeriği

Sarkaç̧ nasıl çalışır? Sarkaç̧ kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar? Sarkacın arındırılması. Sarkacın uyumlanması. Sarkaç̧ ile soru cevaplar. Kişiye özel uyulmama yapmayı öğrenme. Çakraların dengelenmesi ve enerjinin yükseltilmesi. İlişki analizi, pozitif çalışma. Alan enerji temizliği. Gayrimenkul uyumu. Renk enerjisi ile enerjinizi yükseltme. Sarkaç̧ ile bağımlılıklara pozitif katkı olmak. (tıbbi müdahale içermez tedavi etmez sadece pozitif enerjisel katkıdır) Sarkaç̧ ile mekan temizliği. Sarkaç̧ ile dişil - eril enerji üzerinde çalışma. Başkasının üzerinde sarkaçla çalışma

Kimler Katılabilir?

Bioenerji uygulayıcıları
Bioenerji master kursiyerleri
Yaşam koçları
Nefes koçları
Psikolojik danışmanlar
Bioenerji uygulayıcısı olmak isteyenler
Yaşamına pozitif enerji eklemek isteyenler
Çakraların önemini kavramak isteyen herkes
Ve kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.