Gündüz Gece
Gold

Satış Teknikleri Eğitimi

Altınbaş & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
11 video

“Ağ kurmadan bağ kurulmaz.”

İşte satışın özeti bu. Hayatımızın her anında ve alanında farkında olmadan satış yapıyoruz. İnsanları ikna etmek, onların ihtiyaçlarını fark etmek ya da kendilerine fark ettirerek satın almalarını sağlamak için, satışa ve bu konudaki tekniklere ihtiyacımız var.
Satış için öncelikle bireylerle bağ kurmamız gerekiyor. Bağ kurarak neler mi keşfedebiliriz; istediklerimizi daha doğru bir dille ifade edebilir, doğru sorularla asıl ihtiyaçları belirleyebilir, samimi biriletişim kurabilir ve bu süreçleri doğru bir yönetimle paraya çevirebiliriz.
Bu alanda ilerlemek ve iş sahibi olmak isteyen kişiler ilk olarak Satış teknikleri nedir? sorusuna cevap aramaktadır. Çünkü satış uzmanı olmak için, Satış Teknikleri konusunda bilgili olmak önemli bir detaydır.


Satış Teknikleri Ne İşe Yarar?

Satış Teknikleri Eğitimi ile edineceğiniz bilgiler, iş hayatında çok farklı satış ve iletişim tecrübeleri edinmiş bir eğitmen tarafından verilmektedir. Bu durum da her sektörden katılımcının kendi hayatına aktaracağı fayda ve farkındalık demektir.

Satış Teknikleri Nasıl Uygulanır?

Başarılı olarak firmaların satış işlemlerini artırabilen satış teknikleri eğitimleri, son zamanlarda fazlasıyla tercih edilmektedir. Eğitimimizde satış teknikleri alanındaki en iyi teorik ve uygulamalı yöntemleri öğrenerek, iş hayatınızda kullanabilecek ve başarılı sonuçlara ulaşabileceksiniz.

Satış Teknikleri Sertifikasını Nerelerde Kullanabilirim?

Bünyemizdeki Satış Teknikleri Kursu, almanız gereken eğitimler ve çalışabileceğiniz departmanlar konusunda da yol göstermektedir. Satış teknikleri için gerekli yerler;
Satış ve pazarlama alanında aktif bulunan departmanlar
Satış oranlarını çoğaltmak için çalışmalar yapan firmalar
Ekip olarak çalışmaları bulunan firmanın ekip performansını arttırmak isteyenler
Büyümek için reklam ve müşteri potansiyelini artırmak isteyen kurumlar şeklinde devam etmektedir.

Satış Teknikleri Eğitimini Neden Gold Akademi’den Almalıyım?

Satış Teknikleri online eğitim 36 saatlik bir programdır. Program sonunda başarılı olan kişilere Uluslararası Akreditasyona sahip Educert onaylı Satış Teknikleri Sertifikası verilecektir. Bu süre zarfında videolar ile zenginleştirilmiş bir çevirim içi eğitimin yanı sıra okuma dokümanlarınız da ek olarak paylaşılacaktır. Eğitim içerisinde canlı yayınların da olacağı gibi yüz yüze workshop eğitimler ile de tüm sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız.


Eğitim İçeriği

Satış nedir? Müşteri kimdir? Neler bekler? Neden satın alır? İletişim becerileri, Referansla satış, Satışın aşamaları, Müşteri modelleri, Jenerasyonlar, Hipnotik dil, Hipnotik satış tekniği, Dil kalıpları bizi nasıl etkiler, İletişim teknikleri, İletişimde beden dilinin ses tonunun kelimelerin önemi, Temiz ve kirli kelimeler, Göz teması, Satın almayı etkileyen faktörler, Satışta başarıyı etkileyen faktörler, Müşteri yönetimi, Planlama, Müşteri itirazları, Satın alma sinyalleri, Satış kapama, Müşteri nasıl oluştururuz, Telefonla satış, Saha satışı, Bireysel satış.

Kimler Eğitimi Alabilir?

İş dünyasının her sektöründe bulunan satış, artık her mesleğe değinmektedir. Bu yüzden en az lise mezunu herkesin tercih edebileceği bir programdır.