Gündüz Gece
Gold

Sinastri Eğitimi

Uluslararası Akredite Sertifikalı
15 Modül & 50 Saat Eğitim

İlişkilerinizin Haritasını Okuyun

İlişkilerinizde artık başarısızlıklara tahammülünüz yoksa sinastri astrolojisinden yararlanabilirsiniz. Bu eğitimle sevgilinizle olan uyumunuzu görebilir ve yaşadığınız sorunların altında yatan nedenlere ulaşabilirsiniz. Gold Akademi sayesinde tüm ilişkilerinizde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Sinastri Astrolojisi Eğitimi Nedir?

Sinastri astrolojisi eğitimi ile doğum haritalarının nasıl karşılaştırılacağı öğretilir. Sinastri, doğum haritalarının karşılaştırılması manasına gelir. Bu karşılaştırma sayesinde iki kişinin birbirlerinin hayatlarında ne denli etkili olduğu anlaşılır.
Sinastri astrolojisi, geçmiş yıllardan beri uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemin kullanılabilmesi için doğum haritalarının oluşturulması ve karşılaştırılması gerekir. Doğum zamanı, tarihi ve yerinden yola çıkılarak haritalar oluşturulur. Haritalar, sadece aşk ilişkilerinde değil ebeveyn ve iş ilişkilerinde de kullanılır.
Doğum haritasında gezegenlerin dizilimi, evlerin durumu, gezegenlerin açısal analizi gibi yöntemlerle sinastri astrolojisi uygulanır.

Sinastri Astrolojisi Eğitimi Faydaları Nelerdir?

GoldAkademi olarak eğitimlerimizle hayatınızı güzelleştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyoruz. Bu eğitim sayesinde ilişkilerinizde yaşadığınız problemleri çözebilirsiniz. Aynı zamanda eşinizin, çocuğunuzun haritasının sizi nasıl etkilediğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede doğru çözüm yollarını uygulamak ve geliştirmek daha kolay hale gelir.
Sinastri astrolojisi eğitimi faydaları; çevrenizle daha olumlu ilişkiler kurmanıza yardımcı olması, sorunların altında yatan nedenleri bulmasıdır.

Sinastri Astrolojisi Eğitimi Nerelerde Kullanılır?

Sinastri astrolojisi eğitimi kullanımı ile çiftlere danışmanlık verebilirsiniz. Aile danışmanları, psikologlar ve çeşitli meslek grupları bu eğitimden istifade edebilir. Temel astroloji eğitimi ve bağlantılı diğer eğitimlere de katılarak danışmanlık alternatiflerini çoğaltabilirsiniz. Sinastri astrolojisinde haritalar üst üste konulur. Bu sayede aradaki çekim, kimya fark edilir. Doğum haritalarının doğru yorumlanması sayesinde ilişkilerde başarıya ulaşmak daha kolay olur. İnsanların doğumdan bu yana getirdiği farklı enerjilerden kaynaklanan özellikler, karakteristik yanlar, sinastri astrolojisi ile keşfedilir. İlişkilerde oluşan problemlerin kökeni, doğum haritaları üzerinden keşfedilir. Gold Akademi tarafından düzenlenen bu eğitim sayesinde iş ilişkilerinizdeki sorunların kökenine de inebilirsiniz.
Sinastri eğitimi uzmanlaşma alanı olduğundan, Astroloji temel ve ileri seviye eğitimlerinin tamamlanmış olması gereklidir. İlişki analizi yapmak, ilişkilere dair önemli zamanları hesaplayabilmek ve öngörüde bulunabilmek için astroloji tekniklerine hakim olmak önemlidir.


Sinastri Eğitimi İçeriği

Sinastri nedir? Elementler ve Nitelikler Örnekler Güneş Ay Venüs Mars Merkür Örnek Jüpiter Satürn Jenerasyon gezegenleri Asteroidler Progress Haritalar Örnek Vertex Kompozit Haritalar Örnek 7. Ev Evlilik göstergeleri Örnekler