Gündüz Gece
Gold

Spiritüel Danışmanlık

Eğitmen:Sevgi Keleş
Altınbaş & Uluslararası Akrediteli Sertifikalı
21 video

İŞİN UZMANINDAN UZMAN OLMAK İSTEYENLERE…

Spiritüel Danışmanlık, kişinin yaşam yolculuğunda A noktasından B noktasına giderken yapmış olduğumuz yol arkadaşlığı, rehberliktir. Danışmanlık nedirden başlayarak aşama aşama tüm spiritüel danışmanlık sürecini öğrenebilir, hayatınıza mucizeleri çekebilir ve kolaylıkla kendinize ve çevrenize katkı olabilirsiniz.
2017 yılı itibariyle spiritüel çalışmalar ülkemizde daha fazla talep görmüştür. Kişinin öz benliği ile bağlantıda olması, an’da kalabilmesi, blokelerden uzaklaşması yaşamını olumlu yönde değiştirebilmektedir. Biz Sem Akademi ailesi olarak kendi marka ismimiz ile sizlere daha önce oluşturulmamış özel bir içerikle profesyonel Spiritüel Danışman olma yolculuğunda destekliyoruz. Eğitim sonucunda elde edeceğiniz sertifika ile kendi danışmanlık ofisinizi açabilecek danışanlarınıza katkı olabileceksiniz.
Kurs Sizlerde en etik şekilde, profesyonel iş yaşamına saygınlıkla geçmek istiyor ya da kendinize ve çevrenize daha katkı olmayı seçiyorsanız ailemize hoş geldiniz.
Hazırsanız şimdi derslere başlayalım.

Spiritüel Danışmanlık

İnsan daima bir arayış içindedir. Yaşamını daha da güzelleştirmek, daha bolluk dolu, olumlu ilişkiler kurmak, dengede kalmak, kendini daha yakından tanımak, geliştirmek ve dönüştürmek ister. Spiritüel Danışman ise bu yolculukta eşsiz bir rehberdir. Günümüzde birçok kişi spiritüel çalışmalar yapmaktadır. Burada önemli olan yasal, etik ve belli standartlarda çalışmalar yapabilmektir. Eğitim formatlarımız daima kişisel gelişim derslerinin ilerleyişine öncülük etmiştir. Şimdide daha önce benzeri olmayan bir bütünsel içerikle sizleyiz.
Yaşam denge üzerine kuruludur. Öz dengenizi fark ettikçe yaşamdan keyif almaya, blokelerden uzaklaşmaya başlarsınız. Özellikle negatif alanlardan uzaklaşabilmek yaşamınıza yepyeni mucizeler katacaktır.
Frekansınız izlediğiniz her ders videosunda yükselecektir. Evrende her şeyin bir frekansı vardır. Arzuladıklarınızla aynı frekansa geçtiğinizde evrenle iş birliği yapmaya başlamış olacak hayatınıza çabasızca frekansınıza uygun yenilikleri çekebileceksiniz.
Tüm derslerimiz pozitif katkı amaçlıdır. Teşhis tedavi içermez, tıbbi içerik yoktur. Videolarımızda, canlı derslerimizde ve süpervizyon eğitimimizde kendinize, çevrenize, yakına, uzağa spiritüel danışmanlık yapabilecek, profesyonel olma yolunda yolunda ilerleyebileceksiniz. Eğitim videolarımız canlı yayınlar dışında 2 günlük süpervizyon ile zenginleştirilmiştir. Yüz yüze eğitimde sınıf ortamında toplu frekans yüklemeleri ve koruma teknikleri siz değerli kursiyerimize hediyemiz olarak eğitmenimiz tarafından yapılacaktır.
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?
Sizlere işin uzmanından, temelden başlayarak profesyonel olma yolculuğunun nasıl olacağını öğretiyoruz. Ders satmıyoruz bilgiyi kavrayarak yaşamınızı dönüştürmenize destek oluyoruz. Alanında uzman olan Sevgi Keleş® ile her videoda yeni bir mucize deneyim yaşayabileceksiniz. Uzaktan eğitim denildiğinde ilk akla gelen akademi olmanın haklı gururunu yaşarken sizleri de Gold Akademi ailesinde görmekten mutluluk duyarız.


Eğitim İçeriği

Spiritüel danışmanlık nedir? Spiritüel danışmanlık etik kuralları nelerdir? Profesyonel danışmanlık nasıl yapılır? Danışan ile nasıl seans yönetimi Pozitif yaşamın incelikleri Pozitif frekansı deneyimle Bedensel blokelerden arınma Zihin blokelerinden arınma Yüksek pozitif enerji ile uyumlanma Negatiflerden korunmak için koruma çalışması Bolluk titreşimi yükleme İlişki titreşimi yükleme Manyetik Aura yüklemesi Çakralar ile denge çalışması Çakraların ilişik olduğu yaşam alanlarımız Atalardan gelen negatiflerin kesilmesi Kısır döngülerden arınmak için çalışma Sevgi Ötesi Frekans ile mekân temizleme Evimizle uyumlu olma eve uyumlanma İlişki meditasyonu Bolluk meditasyonu Beyin dalgalarımız nelerdir? Çevreden alınan negatiflerin bedenden temizlenmesi Duru göz çalışması Taç çakra çalışması Para çakrası çalışması Düşük frekanslarla kordon bağlarının kesilmesi

Kimler Katılabilir?

· Nefes Koçları
· Meditasyon Koçları
· Sarkaç Uygulayıcıları
· Bio Enerjistler
· Kozmik Enerjistler
· Astrologlar
· Yaşamına pozitif enerji çekmek isteyenler
· Kendisine ve çevresine bolluk frekansı yaymak isteyenler eğitimimize başvurabilir.